Najlepsza aplikacja do zakupów mobilnych – którą wybra?

Wychodząc na zakupy do centrum handlowego, wybieramy to, które zapewni nam jak największy wybór sklepów i produktów. Podobnie jest z zakupami przez Internet. Duży wybór na platformach aukcyjnych jest nawet ważniejszy niż ten w sklepie stacjonarnym, bo Polacy powoli poddają się mobilnej rewolucji zakupowej. Kupują nie tylko z poziomu komputera, ale także z poziomu telefonu. W odpowiedzi na ich potrzeby rozwija się aplikacja mobilna największej polskiej platformy sprzedażowej – Allegro.

  • Zakupy internetowe kontra mobilne, czyli wygoda kontra wygoda
  • Dopasowanie płatności do portfela kupującego
  • Udogodnienia związane z przesyłką
  • Bezpieczne i opłacalne zakupy

Zakupy internetowe kontra mobilne, czyli wygoda kontra wygoda

Swego czasu idea zakupów bez wychodzenia z domu zrewolucjonizowała proces zakupowy. W erze tabletów i smartfonów poszliśmy o krok dalej, dzięki czemu dziś zakupy mobilne pozwalają nam podnieść standard kupowania na jeszcze wyższy poziom. Choć zakupy za pośrednictwem komputera umożliwiają natychmiastowy wybór, zakup i płatność, użycie smartfonu okazuje się w tym celu jeszcze lepsze. Pozwala m.in. na szybsze przeglądanie ofert czy płatność jednym kliknięciem dzięki synchronizacji z aplikacją bankową. Nie musimy nawet uruchamiać laptopa – wystarczy, że wyciągniemy telefon z kieszeni, włączymy aplikację i dokonamy zakupu.

Do swobodnego korzystania z wygody zakupów mobilnych potrzebujemy intuicyjnej i łatwej w obsłudze aplikacji, która da nam dostęp do jak największej ilości produktów. Najlepszym wyborem będzie aplikacja największej platformy aukcyjnej, czyli Allegro.

Dopasowanie płatności do portfela kupującego

Zakupy w aplikacji Allegro spełnią oczekiwania każdego, kto lubi mieć dużo opcji do wyboru. Za wybrany przedmiot zapłacimy jedną z kilku dostępnych metod. System akceptuje płatności tradycyjnym przelewem, przez PayU, a także płatność Blikiem. Kupując regularnie, możemy zbierać monety Allegro, które naliczają się przy zakupach powyżej 40 złotych. Zgromadzone monety wykorzystamy na kolejne zakupy. Przy większych zamówieniach zawsze możemy rozłożyć płatność na raty, które nie obciążą naszego portfela.

Czytaj także:  Gdzie znaleźć informacje o aktualnych promocjach sklepowych?

Udogodnienia związane z przesyłką

Dostawa do kolejna kwestia, w której Allegro daje szeroki wybór swoim użytkownikom. Robiąc zakupy za pośrednictwem aplikacji mobilnej, możemy wybrać dowolny sposób odbioru, m.in. list ekonomiczny lub priorytetowy, paczkę pocztową bądź kuriera. Od jakiegoś czasu na platformie Allegro dostępna jest opcja Allegro Smart, która zapewnia darmową przesyłkę za produkty o wartości powyżej 40 złotych. Posiadacze pakietu Smart mogą zamówić aż 365 przesyłek w roku, ani razu nie płacąc za dostawę.

Bezpieczne i opłacalne zakupy

Szybkość i wygoda korzystania z aplikacji Allegro sprawia, że znacznie sprawniej możemy wyszukać interesujące nas okazje. Platforma uruchomiła program ochrony kupujących, a dodatkowo umożliwia darmowy zwrot do 14 dni roboczych od daty zakupu. Pozostaje pobrać aplikację Allegro i przetestować wszystkie jej funkcje w praktyce.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*