5 aplikacji, które zwiększą Twoją produktywność.

Największa sztuka tkwi w prostocie. O tym, że można prosto i skutecznie wiemy doskonale. Szkopuł tkwi najczęściej w tym, że nie bardzo wiemy jak. Poniżej znajduje się klasyfikacja 5 aplikacji, które zwiększą Twoją produktywność bez względu na to, czy pracujesz, uczysz się, a może zwyczajnie odpoczywasz? Aby nie marnować czasu i niepotrzebnie się denerwować jest na to skuteczna rada. A raczej – 5 rad.

Evernote

Notuj ile wlezie. Pierwsza zasada bytowania podczas studiów, ale nie tylko.  Aplikacja Evernote służy uporządkowaniu informacji, które nas interesują w danym momencie. Możemy wycinać fragmenty tekstu, lub jeśli chcemy – całe artykuły, które trafią do jednego miejsca. Miejsce to jest bardzo proste i przyjazne w obsłudze, w dodatku znakomicie synchronizuje się z tabletem, czy smart fonem. Jest to z pewnością najpopularniejsze narzędzie do przechowywania i segregowania cennych notek.

Stayfocused

Wiemy doskonale, że nasza produktywność w dużej mierze zależy od koncentracji i skupienia. W milionie spraw i stron, które czekają na nas w sieci nie sposób robić wszystkiego na raz. Czasem skuteczniejsze efekty zapewni odpowiednia hierarchia. Aby ją sobie w łatwy sposób ustalić wystarczy pobrać Stayfocused – aplikację zapewniającą czasowe ograniczenie do wybranych stron. A czas i całą resztę funkcji ustalamy sobie rzecz jasna sami. Uporządkujmy się, aby zwiększyć efektywność !

Dropbox

Aplikacja, której przedstawiać chyba nie trzeba, a jeśli należy, to wystarczy jedno zdanie. Wirtualny dysk służący przechowywaniu materiałów i plików. Ponadto Dropbox ułatwia wysyłanie plików o dużej objętości, lub całych katalogów.

Trello

Jakże istotna w naszych obowiązkach jest wydajność. Ilu z nas ma zapełnioną lodówkę kolorowymi karteczkami z listą obowiązków, czy zadań ? A co jeśli większość z nich mamy do wykonania np. na komputerze ? Odpowiedzią jest Trello – tablica w formie aplikacji, która pozwala uzupełnić listę zadań, a także podzielić się nią z innymi.

Czytaj także:  11 pomysłów na biznes w małym mieście lub na wsi

OneTab

Jeśli również używasz przeglądarki Google Chrome i masz nieustający problem z zapełnionym paskiem zakładek w którym tworzy się jeden wielki chaos, polecam skorzystanie z aplikacji OneTab. Taki rodzaj wtyczki pozwoli na zachowanie i uporządkowanie wszystkich otwartych stron w jednym miejscu.

Dzięki tym pięciu aplikacjom twoja praca stanie się bardziej wydajna i uporządkowana. Służą one ułatwieniu wykonywanych obowiązków i zapewnią wiele satysfakcji z użytkowania.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*