Płatne ankiety przez internet – Ile można zarobić?

Jednym z najpopularniejszych sposobów na zarabianie w internecie jest wypełnianie płatnych ankiet. Każda osoba zainteresowana tym tematem będzie zadawała sobie pytanie: “Ile można w taki sposób zarobić?”. Odpowiedź na nie jest prosta. Zarobek zależy od wielu czynników. Można sobie dorobić na wypad do kina z przyjaciółmi, ale także są i takie osoby, które zarabiają z ankiet podobnie jak na zwykłym, pełnym etacie. Więc jak to jest z tymi zarobkami?

Poświęcony czas

Pierwszą i najważniejszą kwestią jest to, ile możemy poświęcić czasu na zarabianie z ankiet. Wiadomo, że inna będzie sytuacja i zarobek osoby, która może dziennie poświęcić na to 30 minut a inna tej, która będzie pracowała nad ankietami po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Dlatego, jeśli chcemy zarabiać więcej z ankiet, musimy wygospodarować sobie większą ilość czasu na to. Dobrze jest wykorzystać fakt, iż ankiety da się wygodnie wypełniać np. na smartfonie z dostępem do internetu. Może, zamiast nudzić się podczas jazdy komunikacją publiczną, warto byłoby zacząć wypełniać w niej ankiety?

Odpowiednie agencje

Agencje zlecające wypełnianie ankiet są różne. Dlatego będąc w jednej, w ciągu godziny możemy zarobić nawet więcej niż na zwykłym etacie, a w innej w ciągu 3 godzin zarobimy tyle, co w ciągu 1 godziny w pracy przy najniższej krajowej. Sami musimy wykalkulować, gdzie jest dla nas opłacalny zarobek. Czasami pozornie mało płatne ankiety są dobrym źródłem zarobku, ponieważ wypełnia się je szybko i przyjemnie.

Najlepiej jest przetestować wiele miejsc, gdzie jest możliwość wypełniania ankiet i obliczyć gdzie się to nam najbardziej opłaca robić. Najprościej jest po prostu przeliczyć to, ile wychodzi nam zarobku na godzinę w danym portalu. Jeśli poziom jest za niski, rezygnujemy i szukamy innego. Warto skorzystać ze stron, które prezentują zestawienia sprawdzonych i wypłacalnych firm np. tutaj lub tutaj.

Uwaga! W wielu agencjach nie widzimy ilości pieniędzy, które zarobiliśmy a za to mamy punkty. Koniecznie musimy przeliczyć sobie, ile dany punkt jest wart w złotówkach. Dzięki temu szybko sprawdzimy, ile trzeba zarobić do pierwszej wypłaty, ile dostaniemy złotych za daną ankietę oraz obliczymy nasz zarobek na godzinę pracy.

Czytaj także:  Praca zdalna - zalety i wady. Kto może pracować zdalnie?

Ilość miejsc

Jeśli będziemy pracować tylko w jednym miejscu, to nie ma co liczyć na wiele ankiet w ciągu dnia. Dlatego, jeśli chcemy konkretnie zarabiać, musimy przynależeć do wielu portali, przez co nasza dzienna dawka ankiet będzie znacznie większa. Portali, które oferują zarabianie na ankietach, jest mnóstwo. Wystarczy dobrze poszukać. Co więcej, jeśli zabraknie nam polskich, możemy poszukać zagranicznych! Jeśli posługujemy się językiem angielskim, to przed nami jest wizja jeszcze lepszych możliwości i zarobków!

Staż pracy

Od stażu i jakości pracy zależy ilość przyznawanych nam ankiet i ich wartość. Im będziemy pracowali dłużej, wypełniając ankiety solidnie i rzetelnie, tym lepsze będą nasze zarobki na danym portalu. Z czasem będziemy dostawali zlecenia “dla elity” które nie są dostępne dla początkujących lub dla tych, którzy wykonują swoją pracę niedbale. Razem ze stażem rośnie nasza umiejętność i szybkość wypełniania ankiet – możemy zachować wysoką jakość ich wypełniania a przy tym zrobić to znacznie szybciej. Dzięki temu osoby doświadczone zrobią więcej ankiet w ciągu np. 8 godzin niż początkujący.

System poleceń

Internetowe ankiety to także możliwość zarabiania z osób poleconych. Niektóre portale (np. Moneyo) dają nam taką możliwość. Jeśli np. z naszego linka zarejestruje się nowa osoba, to możemy dostać za nią pieniądze. W innym przypadku dostaniemy za poleconego przez nas ankietera np. 15% jego zarobków. Ci, którzy polecają w wielu miejscach, mogą zarabiać na tym pokaźne sumy.

Najlepsi

Najlepsi na rynku potrafią spokojnie wyciągnąć z ankiet tyle ile w pracy na pełnym etacie. Jednak składają się na to wszystkie czynniki wymienione wcześniej. Często też takie osoby wypełniają ankiety nie tylko w domu, używając do tego celu urządzeń z dostępem do internetu mobilnego. Elita zarobków ankietowych zwykle ma też wiele poleconych, którzy generują im pasywny zarobek. Duże zarobki biorą się także ze świadomości, które ankiety są opłacalne a na które nie warto marnować czasu. Wszystko to przychodzi wraz z czasem i doświadczeniem.

Czytaj także:  Programy partnerskie jako sposób na pracę przez internet

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*