StylerBB.net

newsletter

Uwaga!
Forum zostało wyłączone. Pozostawiamy jednak dostęp do wszystkich działów, które od tej pory spełniają funkcję kompendium wiedzy. W razie pytań prosimy kierować się do zakładki "Kontakt".

To forum, na którym prezentować będziemy wszelkie informacje, dotyczące zarówno forum jak i portalu. Informować będziemy o nowościach, wprowadzonych w życie a także projektach, planach i przemyśleniach. Newsy na stronie głównej są oficjalnymi informacjami, innymi niż prezentowane w tym dziale.
Tematy: 6 :: Posty: 95
To forum służy do wyrażania własnych opinii na temat naszego portalu. Tutaj także można zaproponować zmiany. Oczekujemy z niecierpliwością wszelkich propozycji i zapraszamy do oceny.
Tematy: 25 :: Posty: 412
W tym dziale znajdują się ogłoszenia dotyczące nowych stylów, grafik funkcjonalnych, rang i innych plików zamieszczanych w naszym downloadzie. Tutaj każdy z użytkowników może komentować i oceniać nasze prace.
Tematy: 34 :: Posty: 299
To forum, na którym możesz zaprezentować własne umiejętności graficzne. Możesz zamieszczać tutaj tematy, zawierające prezentację twojej nowej strony, designu, logotypu, animacji flash i innych projektów graficznych. Oczekuj ocen i rad innych użytkowników portalu.
Tematy: 97 :: Posty: 1147
To forum podobne do "Opinii i uwag", lecz to dotyczy jedynie stylów oraz naszej innej twórczości. Możesz tutaj zgłaszać wszelkie błędy znalezione lub napotkane przypadkiem w jakimkolwiek stylu, możesz także zasugerować pewne zmiany, które napewno rozmyślimy.
Tematy: 14 :: Posty: 93
Tutaj możesz poprosić o wykonanie drobnej pracy graficznej, jeśli sam sobie nie radzisz. Pomocą może być link do tutoriala lub do gotowego pliku, w przypadku gdy twoim problemem okaże się spolszczenie dawno spolszczonych plików stylu lub coś podobnego.
Tematy: 85 :: Posty: 829
To miejsce na wszelkie inne sprawy związane ze stylami i grafiką, nie pasujące do powyżwszych działów. Umieszczając tu swój temat spróbuj przypasować go do działów wyżej, w ostateczności umieść go tutaj.
Tematy: 47 :: Posty: 367
This is a place where you can talk in English. Here you can ask about styles, graphic, graphic programs etc...
Tematy: 14 :: Posty: 60
Klasyczny Off-Topic, czyli rozmowy o wszystkim i o niczym. Możesz tu pisać tematy nie związane ani trochę ze stylami i grafiką, oczywiście zachowując zdrowy rozsądek. Pamiętaj, iż to forum również jest moderowane.
Tematy: 45 :: Posty: 663
Nieaktualne, nieodpowiednie i wszelkie łamiące regulamin posty.
Automatycznie czyszczony co 7 dni.
Tematy: 0 :: Posty: 0
Obecny czas to 15 Lip 2020 06:12