4 propozycje na wakacje w 2019. Gdzie spędzić urlop?

Nieodkryta Albania, egzotyczna Dominikana, tętniąca życiem Hiszpania czy bogata w zabytki Malta? Gdzie wyjechać na urlop w 2019?

  1. Bałkany
  2. Hiszpania
  3. Dominikana
  4. Malta

Do wakacji zostało już kilka miesięcy. To ostatni dzwonek, by zaplanować urlop bez stresu i zmniejszyć jego koszty dzięki ofertom first minute. Tym, którzy jeszcze nie zdążyli zdecydować się na konkretny kierunek, przedstawiamy listę czterech krajów, które warto odwiedzić w nadchodzącym sezonie. Znajdziecie na niej destynacje z Europy i jedną propozycję dla miłośników egzotyki. Zaczynamy!

Bałkany

Do bałkańskich liderów turystyki – Chorwacji i Bułgarii – w ostatnich latach dołączyły nowe kraje – Albania i Czarnogóra. Są tanie, wciąż jeszcze nieodkryte i na pewno nie pozwalają się nudzić. A jeśli dodamy do tego coraz lepiej rozwiniętą bazę turystyczną i doskonale skrojoną ofertę polskich biur podróży, mogą okazać się doskonałą opcją na budżetowy urlop. Dawną popularność odzyskuje natomiast Bułgaria, a kurorty takie jak Złote Piaski powoli rozsiadają się na fotelu lidera wśród europejskich destynacji dla imprezowiczów. Wakacje na Bałkanach zarezerwujesz na https://dreamtours.pl/.

Hiszpania

To absolutny urlopowy klasyk nie tylko wśród Polaków. Zarówno metropolitarna Hiszpania, jak i Wyspy Kanaryjskie czy Majorka to idealna wakacyjna destynacja dla wszystkich szukających wysokiej jakości wypoczynku, świetnych imprez i ciekawych zabytków. W te ostatnie obfituje zwłaszcza kontynentalna część kraju, więc jeśli uważasz się za miłośnika historycznych budynków, a nie zwiedziłeś jeszcze Madrytu czy Barcelony, ten rok to najlepszy czas, by nadrobić zaległości.

Dominikana

Plaże żywcem wyjęte z filmu o piratach, fenomenalna pogoda utrzymująca się właściwie przez cały rok, słynna kawa, rum i cygara oraz możliwość poznania unikalnej, karaibskiej kultury – to najważniejsze powody, dla których warto odwiedzić Dominikanę. Zalety tej destynacji doceniają podróżnicy z całego świata, a sam kraj w ostatnich latach wyrósł na jednego z liderów turystyki na Karaibach, stając się poważną konkurencją dla Kuby. By zarezerwować wczasy na Dominikanie, wejdź na https://dreamtours.pl/wakacje/wczasy.

Malta

Zabytki neolityczne, starożytne, średniowieczne i nowoczesne, doskonała pogoda, przepyszna kuchnia, łącząca w sobie wpływy europejskie i arabskie, a także cudowne krajobrazy maltańskiego wybrzeża. Tak, w telegraficznym skrócie, przedstawia się lista atutów tego niewielkiego, wyspiarskiego państwa. Nic zatem dziwnego, że turystyczna marka Malty z roku na rok rośnie w siłę i już teraz może śmiało konkurować z takimi pobliskimi potęgami jak Włochy, Grecja czy Tunezja. Jeśli lubisz śródziemnomorski klimat, z powyższe destynacje już zwiedziłeś, najwyższy czas na Maltę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*