StylerBB.net

newsletter

xand xandblue xandgreen slagg madevo polyethylene saphic xandgrey xandpurple xandred
Przyszła kolej na aktualizację stylów opartych na subSilverze. Dziś aktualizację otrzymuje slagg, a w najbliższym czasie dołączy do niego również xand. Update nie wprowadza poważniejszych... Czytaj więcej.

Update Saphica

Sopel, 02 Lip 2012
Nasz sztandarowy styl Saphic jako drugi doczekał się aktualizacji do phpBB w wersji 3.0.10. Zapraszamy do pobierania nowej wersji stylu lub do samodzielnej aktualizacji. Przypominamy,... Czytaj więcej.
Z radością informujemy, że styl madevo został zaktualizowany do najnowszej wersji phpBB 3.0.10. Jak zwykle polecamy pobranie nowej wersji lub wykonanie aktualizacji samemu wspierając się... Czytaj więcej.
W najbliższym czasie na naszej stronie pojawi się aktualizacja wszystkich dostępnych stylów pod skrypt phpBB3 do najnowszej wersji 3.0.10. Opóźnienie, jakie niestety obecnie mamy podyktowane... Czytaj więcej.
Następujące style zostały zweryfikowane przez grupę phpbb.com i uaktualnione w naszej bazie: Saphic, xand, slagg. Style działają pod najnowszą wersją phpBB (3.0.9) i korzystają z... Czytaj więcej.
Strony 1 [2] 3 4 5 6 7 8